10 Eylül 2017 Pazar

Dile Dolananlar | Müzik

Merhabalar sevgili Blog dünyası. :)

Yeni odamdan sesleniyorum bu defa sizlere. Arkada 'sen geçerken sahilden sessizce, gemiler kalkar yüreğimden gizlice...' çalıyor. Ben de sizlerle bu aralar en çok dinlediğim, dilime dolanan şarkıları paylaşmak istedim. Malum ki Bursa'ya geldiğim günden beri her gün bir yerlere gittiğim için günüm yolda geçiyor ve yoluma da en çok müzikler eşlik ediyor. Buyurun şarkılarımızı dinleyelim. :)

1. İmera - İmera Fera: İki ay önce ilk defa dinlediğim bu şarkıyı son günlerde durmadan dinliyorum ve kendimi onu söylerken buluyorum. :)


2. Jason Mraz - Life is Wonderful: Bu şarkıyı sizinle daha önce de paylaşmış olma ihtimalim çok yüksek, çünkü bende yeri inanılmaz ayrı olan bir şarkı. Asla bıkmadan her zaman dinlediğim nadir şarkılardan. 'It takes some work to make it work...!'

3. Model - Dünya Tek Biz İkimiz: Bu da hayatımın en önemli şarkılarından biri oldu, öyle de kalacak. Çünkü her dinlediğimde manevi kardeşim geliyor aklıma. Not: Çok özlediiim!


4. Marian Hill - Down: Çok çok garip bir şekilde bu şarkıya bayılıyorum diyebilirim. Tınısı mıdır nedir çok ilgimi çekiyor.

5. Little Mix - Little Me: Bu şarkı bana güç veren şarkıların başında geliyor. İnanılmaz motive ediyor beni. Belki de sırf bu yüzden bu aralar çok dinliyorum. Çünkü yabancı bir şehir, yeni bir hayat, yeni bir başlangıç. Motivasyona ve güce ihtiyacım var!Evet benden bu kadar. Şarkı önerilerinizi de bekliyorum. :) Görüşmek üzere...

6 yorum:

  1. "Life Is Wonderful" benim de en sevdiklerim arasında ♥
    Dinlemek ten asla bıkmadığım diğerleri de:
    Beyonce - Pretty Hurts
    The White Birch - Lantern
    Şebnem Ferah - Yağmurlar
    Neşet Ertaş - Gönül Dağı
    **
    Yenilerden de Zayn- Dusk Till Dawn hoşuma gitmedi değil ♥
    Şimdi bir baktım da ne karışık bir müzik zevkim varmış o.O

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Yaaa Gönül Dağı 😍😍 Ve diğerleri. Bilmediklerimi dinleyeceğim hemen canım arkadaşım... ❤️❤️

      Sil
  2. Güzel liste olmuş Nerminciğim. :) Ben de önereyim bir şarkı sana. Dick and Jane-Hello my twenties.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkür ederim Tuğçeciğim. 😍 Hemen dinliyorum.

      Sil